Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS obawia się czy prezydent Żuk "nie ma demencji". Apeluje o badania lekarskie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2018 r. o 15:27 Powrót do artykułu
na zdjęciu twarz nieskalana myślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei apeluję do radnego PiS, żeby się odczepił od Żuka, bo takie zaczepki są słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez twarz na zdjeciu.. rany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew jako radny dał się poznać z jak najgorszej strony - niekompetentny, wiecznie nieprzygotowany, krytykujący Żuka pod byle pretekstem, taka swoista krytyka dla samej krytyki, typowy pisowski populista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej buty ,arogancji jak ta partia dotąd nie było. Prezydent Zuk ma się czym pochwalić: obwodnica wokół Lublina trasa szybkiego ruchu do W-wy, stadion Arena,baseny,wiadukty przebudowa kolejowej trasy do W-wy remont Ogrodu Saskiego,plac Litewski itd Był Pruszkowski - PiS, 2 kadencje prezydentem Lublina..nic nie zrobił, bo ludzie PiS-u potrafią tylko dzielić, skłócać,nienawidzieć. Mam nadzieję,że Lublinianie są światłymi ludźmi ocenią osiągnięcia Zuka i go wybiorą na następną kadencję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Trzeba dać szansę młodemu kandydatowi Tułajewowi, Żuk się wypalił, jest butny, Lublin się wyludnia, w tym czasie Zuk tylko pilnuje stołka.
 Za Tułajewa się zaludni,pieprzenie w bambus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żuk to emeryt, niech jeździ po sanatoriach, CZAS NA MŁODOŚĆ.
 NaPiSz to prezesowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za to znam Tułajewa a jak usłyszałem że to kandydat na prezydenta to płakałem ze śmiechu :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle z ratusza tylko siedzą i enter robią na wodza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha przygłupucha;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej co wam wszystkim napiszę. Lepiej go nie znać hahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Proszę też pytać Żuka o deklarację emigrancką, on mydli oczy betonowymi pustyniami mejd in czajna, a chce sprowadzić uchodźcze zagrożenie dla mieszkańców.
 Nie mógłbyś kolego w jednym poście przekleić całej pis-instrukcji dla troli zamiast w kolejnych mailach pisać tak niestworzone rzeczy? Chyba że masz płacone od posta więc wtedy rozumiem, że to niestety niemożliwe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglada jak jeden taki co ciężko chorował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny do super zbieracza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spojrzenie mędrca, przenikliwe, inteligentne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czym do ludzi pisowcy?!tulajew nic nie potrafi i nigdy nic nie wie Jedynie wlazic w tylek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Pitucha gdyby radni PiS cokolwiek w radzie miasta robili to by pewnie ich prezydent znał.. a że nic nie robią to ich nie zna - proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuka do abramowic na leczenie, roz****ił deptak na całe lato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent i takie luki w pamięci? Nie zna radnego, którego zna cały Lublin? Jakiś lek na pamięć by się przydał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne pisowskie trolle nie wiedzą co robić - czekają na instrukcje z centrali, co można dobrego napisać o człowieku który w życiu uczciwie nie przepracował choćby jednego dnia :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...